Specjalista ds. exportu - j. angielski

Contra Sp. z o.o. Sp. k.

53-608 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie oraz obsługa klientów B2B z Europy zachodniej
rozwój biznesu i pozyskiwanie międzynarodowych Klientów z branży wyposażenia sklepów
- aktywny rozwój na rynku Europejskim
- prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert
- monitorowanie rynku
- reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach handlowych

Oferujemy:

- Dużą samodzielność działania;
- Możliwość uczestniczenia w kształtowaniu polityki exportowej firmy i tworzenia działu exportu;
- Realną możliwość rozwoju zawodowego;
- Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję
- Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- biegła znajomość języka angielskiego warunek konieczny
- silna orientacja na pozyskiwanie nowych klientów
- nastawienie na realizowanie potrzeb klienta, elastyczność, dyscyplina
- umiejętności pracy pod presją czasu
- wysoka motywacja do osiągania wyników i realizacji wyznaczonych celów
- wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych działań
- umiejętność skutecznego komunikowania się

Prezentacja firmy

Firma CONTRA została założona w 1991roku jako przedsiębiorstwo sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta