Specjalista ds. eventów

PWPW S.A.

Warszawa, mazowieckie

PWPW S.A.

Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniająca ponad 1 400 pracowników poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie całościowe projektu, we współpracy z innymi działami,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu w wyznaczonym obszarze i/lub powierzonych projektów (przychody, koszty, wynik),
  • Opracowywanie koncepcji eventów i projektów specjalnych we współpracy z działami i klientami,
  • Kreowanie innowacyjnych ofert eventów pod potrzeby potencjalnych sponsorów we współpracy z działami,
  • Tworzenie harmonogramów realizowanych projektów,
  • Tworzenie kosztorysów wykonawczych i produkcyjnych,
  • Negocjowanie i przygotowywanie umów we współpracy z działem prawnym, sprzedażą,
  • Nadzór nad realizacją produkcji wydarzenia i świadczeń.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zmiennych warunkach, wymagających samodzielności i elastyczności w podejmowaniu decyzji,
  • Umiejętność pracy w zróżnicowanym środowisku, w tworzonych ad hoc zespołach projektowych o płynnej strukturze wymagającej stosowania miękkich technik interpersonalnych,
  • Inicjatywę i kreatywność w tworzeniu koncepcji i sprzedaży nowych projektów,
  • Szerokie, aktywne kontakty wśród klientów reklamowych, organizacji biznesowych,
  • Biegłą znajomość pakietu MS Office, w tym umiejętność tworzenia prezentacji w Power Poincie oraz planów biznesowych w Excelu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna),
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.