Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta lidera w dystrybucji surowców spożywczych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. eksportu

Opis stanowiska:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy,
  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,
  • Kompleksowa obsługa klientów zagranicznych,
  • Wdrażanie strategii krótko i długoterminowych,
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji do oddziałów zagranicznych na podległym obszarze,
  • Planowanie, realizacja i koordynacja działań promocyjnych.

WYMAGANIA
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub j. niemieckiego lub j. francuskiego,
  • Doświadczenie w branży spożywczej (najlepiej w branży mleczarskiej),
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenia w obszarze Exportu,
  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Swoboda w korzystaniu aplikacji pakietu Office MS.

KORZYŚCI
  • Zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • Stała praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Numer referencyjny: 1-13-41594/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.