Specjalista ds. Eksportu

Elita Sp. z o.o.

Sztumskie Pole, pomorskie

Elita Sp. z o.o. Elita Sp. z o.o. Elita Sp. z o.o. Elita Sp. z o.o.

"ELITA" Sp. z o.o. należąca do ROYO Group International Bathroom jest producentem mebli łazienkowych z siedzibą w Sztumskim Polu. W Polsce i Unii Europejskiej firma jest na etapie dynamicznego rozwoju i aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Sztumskie Pole

Cel stanowiska:

BIEŻĄCA OBSŁUGA ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW FIRMY ORAZ REALIZACJA ZAŁOŻONYCH BUDŻETÓW SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami zagranicznymi
  • Kompleksowa obsługa zamówień
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów sprzedażowych
  • Raportowanie zgodnie z obiegiem dokumentacji służbowych
  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji zamówienia
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych towarów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność sporządzania raportów i analiz sprzedażowych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów zagranicznych oraz znajomość programu CDN XL

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników poprzez szkolenia i 50% dofinansowania do studiów kierunkowych
  • Możliwość korzystania z ZFŚS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia
  • Możliwość dołączenia do naszego Klubu Turystycznego (wycieczki, koncerty)

Zapraszamy do współpracy