Specjalista ds. Eksportu

Flexpol Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Flexpol Sp. z o.o. jest producentem folii opakowaniowej wykorzystywanej do produkcji szerokiej gamy nowoczesnych opakowań miękkich. Od 2004 roku Spółka jest częścią SUPRAVIS GROUP S.A., z łącznymi rocznymi przychodami blisko 80 milionów EUR i wyłania się, jako wiodący podmiot gospodarczy rynku materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• współpracę i kontakt z obecnymi Klientami biznesowymi na rynkach zagranicznych
• pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie kanałów sprzedaży z branży poza granicami kraju
• przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych Klientom zagranicznym
• negocjowanie warunków handlowych
• współpracę z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, finanse)
• dbanie o prawidłową komunikację między firmą a Klientami
• kontrolę poziomu zapasów, planowanie i dokonywanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem
• przygotowywanie raportów i zestawień

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego
• min. 2 lat doświadczenia w sprzedaży
• znajomości reguł handlu zagranicznego
• umiejętności negocjacji, mile widziana przy kontaktach na rynkach międzynarodowych
• biegłej znajomości języka angielskiego umożliwiającej codzienny biznesowy kontakt z Klientami z zagranicy
• dobrej znajomości drugiego języka obcego - rosyjskiego
• nastawienia na realizację wyników sprzedażowych
• dyspozycyjności i gotowości do odbywania wyjazdów zagranicznych
• komunikatywności i umiejętności szybkiego uczenia się

Kandydatom oferujemy:
• możliwość rozwoju kariery zawodowej w kierunku Managera Sprzedaży Eksportowej
• pracę w dynamicznym środowisku, w zespole ludzi z pasją do sprzedaży
• pakiet usług medycznych Medica
• świadczenia socjalne: dofinasowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, dofinansowanie do zajęć sportowych i kulturalnych
• niezbędne narzędzia pracy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Prezentacja firmy

Flexpol Sp. z o.o. jest producentem folii opakowaniowej wykorzyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta