Specjalista ds. eksportu

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Nasze produkty stosowane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych: przyjmowanie zamówień telefonicznych, e-mailowych, wystawianie faktur
  • pozyskiwanie nowych  i utrzymywanie dobrych,długofalowych relacji z klientem
  • współpraca z działem produkcji poprzez przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • uczestnictwo w zagranicznych targach branżowych

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane
  • biegłej znajomości w mowie i piśmie j. angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy,szybkość w działaniu, samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • współpraca z pozostałymi pracownikami działu eksportu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w zagranicznych targach.
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, istniejącej od 1989 roku.

Zgłoszenia e-mailowe zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Prosimy o dopisanie:

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka