Patrol Group _Sp.z o.o. Sp. k-a
Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób, które będą rozwijać relacje z naszymi klientami na stanowisku:

Specjalista ds. Eksportu

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  • podtrzymywanie i pogłębianie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów w całej Europie;
  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży i koordynacja wysyłek;
  • analiza podległego obszaru rynku;
  • spotkania z klientami i uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych;
  • współpraca z działem produkcji, logistyki i marketingu.

Nasze wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B;
  • poparta sukcesami umiejętność budowania i utrzymywania perspektywicznych relacji z klientami;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i w piśmie (znajomość dodatkowych języków europejskich będzie dużym atutem);
  • efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie;
  • wysoka orientacja na efekty oraz jakość wykonywanych działań;
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne;
  • doświadczenie w obsłudze zagranicznego klienta sieciowego będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników;
  • kreatywne i pełne wyzwań zajęcie z innowacyjnym produktem w międzynarodowym środowisku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę z największymi klientami w branży;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • elastyczny czas pracy;
  • pakiet dodatkowych benefitów.