Opis stanowiska pracy

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji – eksport w wymiarze globalnym: Azja, Afryka, Ameryka Płn. i Ameryka Płd., Europa;

• Realizacja projektów sprzedażowych i marketingowych na poszczególnych rynkach;

• Udział w negocjacjach handlowych i kluczowych projektach dystrybucyjnych;

• Reprezentacja firmy na międzynarodowych targach;

• Administrowanie zamówień eksportowych;

• Analiza rynków zagranicznych;

• Monitoring konkurencji i trendów branżowych;

• Raportowanie według standardów firmowych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe;

• Biegła znajomość języka angielskiego i bardzo dobra znajomość drugiego języka (francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, itd.)

• Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. eksportu na rynkach zagranicznych, poparte sukcesami;

• Bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office, szczególnie Microsoft Excel;

• Prawo jazdy kat. B.

• Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności negocjacyjne;

• Silne zorientowanie na wynik;

• Samodzielność, inicjatywa oraz dobra organizacja pracy;

• Dyspozycyjność, kreatywność i dynamika w działaniu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzeda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie