Specjalista ds. eksportu

Mercor S.A.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem)
  • Praktyka w użytkowaniu systemów klasy ERP (np. MS Dynamics AX) będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat B
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, kreatywność
  • Rzetelność w realizacji projektów
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa kontraktów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych z klientami zagranicznymi
  • Przygotowywanie tłumaczeń
  • Przygotowanie kalkulacji kosztów / budżetów kontraktów
  • Negocjowanie i sporządzanie umów
  • Opracowywanie zamówień produkcyjnych
  • Nadzór nad wystawianiem faktur sprzedaży / windykacja należności
  • Udział w targach, seminariach, konferencjach

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Realizację ciekawych, samodzielnych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.