GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • wyznaczanie celów sprzedażowych i ich realizacja
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
  • przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów
  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami

Wymagania:

  • silne zorientowanie na osiąganie założonych celów w zakresie wielkości sprzedaży dystrybucji i promocji na powierzonych rynkach
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert, kontraktów handlowych i prowadzeniu negocjacji
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
  • znajomość INCOTERMS
  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz nastawienie na realizację celów
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie medyczne oraz inne benefity
  • wsparcie merytoryczne
  • pracę w międzynarodowym środowisku