Opis stanowiska pracy

Filters International Sp z o.o. jest firmą produkującą filtry do systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Główni Klienci firmy zlokalizowani są na rynkach Unii Europejskiej.

Główne zadania:
- obsługa zamówień eksportowych
- mailowa i telefoniczna obsługa Klienta zagranicznego
- przygotowanie kalkulacji i ofert handlowych
- budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami firmy
- pozyskiwanie i obsługa nowych klientów eksportowych
- badanie potrzeb Klienta

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kontakt z szefami utrzymania ruchu, osobami odpowiadającymi za administrację i utrzymanie budynków, właścicielami i kadrą zarządzającą firm, pracownikami działu zakupów.

Wymagania

- Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, znajomość innych języków obcych będzie atutem
- Wysoki poziom komunikatywności i samodzielności w działaniu
- Biegła umiejętność obsługi komputera - MS Word, MS Excel, Subiekt.
- Doświadczenie w obsłudze programów ERP, będzie dodatkowym atutem
- Umiejętności analitycznego myślenia, wnioskowania i syntezy informacji.
- Pro-aktywność, chęć rozwoju, oraz pozytywne nastawienie do życia
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Dobrego warsztatu sprzedażowego
- Wysokiej orientacji na cel
- Chęci ciągłego rozwoju i otwartości na informacji zwrotną

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

- dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
- duże zróżnicowanie aktywności
- pracę w zaangażowanym zespole
- narzędzia pracy (laptop, telefon)
- atrakcyjny system motywacyjny

Prezentacja firmy

Filters International sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa