Specjalista ds. eksportu z językiem czeskim i angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

• Profesjonalne doradztwo, utrzymywanie pozytywnych relacji i przygotowanie ofert dla stałych klientów,
• Realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów i koordynacja stałych zamówień,
• Reprezentowanie firmy na branżowych targach zagranicznych,
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
• Monitorowanie strony internetowej oraz materiałów reklamowych uwzględniając treść w języku czeskim.

Wymagania:

• Doświadczenie na powyższym lub podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość języka czeskiego - warunek konieczny,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
• Umiejętność negocjacji,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i budowania długofalowych kontaktów z klientami,
• Silna orientacja biznesowa, nastawienie na realizacje celu,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
• Dyspozycyjność do odbywania delegacji krajowych i zagranicznych,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer.

Oferta dotyczy pracy stałej.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert
pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: SCA/03/2017/BSB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.