SPECJALISTA DS. EKSPORTU z językiem angielskim

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Firma ZPC Śnieżka SA specjalizuje się w produkcji cukierków czekoladowych od ponad 70 lat.
Firma powstała na bazie starego niemieckiego zakładu, który w 1946 roku przejął nazwę - Fabryka Czekolady Śnieżka w Świebodzicach.

Obecnie posiadamy nowoczesną linie technologiczną, która pozwala utrzymać wysoką jakość naszych produktów oraz tworzyć nowe receptury w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Firma Śnieżka ma ugruntowaną pozycję w branży cukierniczej na polskim rynku.

Miejsce pracy: Świebodzice

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami zagranicznymi
  • budowanie bazy stałych odbiorców;
  • pozyskiwanie lojalności klientów;
  • rozwijanie sprzedaży do Klientów już istniejących
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy;
  • udział w targach, wystawach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane logistyka, ekonomia, zarządzanie, marketing);
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków obcych będzie atutem);
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi klienta zagranicznego;
  • znajomość branży FMCG
  • zorientowanie na wynik;
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe i zmienne uzależnione od wyników pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • umowę o pracę;
  • pracę w otwartym, młodym zespole;
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.