specjalista ds. eksportu/kosztorysant z językiem włoskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, eksportera materiałów budowlanych i okien, rozwijającego sprzedaż na kolejnych rynkach europejskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 35075
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz wsparcie w zdobywaniu nowych kontraktów
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
  • przyjmowanie zamówień, przygotowanie dokumentacji eksportowej oraz organizacja wysyłek
  • bieżące monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji
  • reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku na rynkach zagranicznych
  • udział w zagranicznych wyjazdach służbowych
  • raportowanie prowadzonych działań do bezpośredniego przełożonego

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego oraz angielskiego
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • wyjazdy służbowe do Włoch (przynajmniej 4 razy w roku)

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premie)
  • pełny pakiet szkoleń umożliwiających efektywną pracę na stanowisku specjalisty ds. eksportu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w firmie o bardzo silnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)