Specjalista ds. eksportu / Key Account Manager z językiem niemieckim / hiszpańskim

PHU MTJ Małgorzata Jerz

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z branży reklamowej oferuje pracę w miłym Zespole w biurze firmy AMGS Group.

Poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z rynków europejskich.
  • Obsługa bieżąca klientów: zamówienia, faktury, kontakt z grafikami.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym agencji reklamowej, doświadczenie w pozyskiwaniu Klienta przez telefon (cold calling).
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, prowadzenia swobodnej i kulturalnej rozmowy telefonicznej.
  • Umiejętność samoorganizacji pracy.
  • Kandydaci posiadający doświadczenie z agencji reklamowych lub działów handlowych otrzymają dodatkowe, korzystne warunki.

Wymaganie formalne:

  • Umiejętność sprzedaży
  • Płynne i swobodne porozumiewanie się ustnie oraz pisemnie w języku hiszpańskim lub / i niemieckim (warunek konieczny).
  • Pożądana przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie min. licencjat
  • Dobra znajomość Pakietu Office/Programy Biurowe Microsoft, poczta elektroniczna, Internet
  • Znajomość języka polskiego nie jest konieczna, pod warunkiem znajomości jęz. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.
  • Oferta skierowana również do obcokrajowca znającego, któryś z powyższych języków oraz angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w targach zagranicznych, a także delegowania do pracy w biurze zagranicznym firmy, możliwość pracy zdalnej po odbytym przynajmniej kilkumiesięcznym szkoleniu w którejś z siedzib firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Nowoczesne narzędzia pracy: Telefon służbowy (iPhone)
  • Parking pod biurem
  • Dla najlepszych dodatkowe bonusy

Prezentacja firmy

AMGS Group to więcej niż Firma, to przede wszystkim zespół odpowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca