Specjalista ds. eksploatacji i remontów instalacji

HRK S.A.

100 km na południe od Warszawy, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego wytwarzającego kompleksowe instalacje technologiczne dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. eksploatacji i remontów instalacjiMiejsce pracy: 100 km na południe od Warszawy

Zadania:

  • Nadzór nad eksploatacją i konserwacją urządzeń oraz instalacji: ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wodno-kanalizacyjnej, sprężonego powietrza, a także sieci i przyłączy na terenie firmy
  • Planowanie przeglądów okresowych
  • Ustalanie zakresu remontów i modernizacji instalacji i urządzeń
  • Nadzór nad wykonawstwem przeglądów okresowych i remontów oraz robót modernizacyjnych i inwestycyjnych w zakresie instalacji
  • Przygotowanie umów wykonawczych, rozliczenia finansowe nadzorowanych robót
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeglądów i konserwacji
  • Aktywne asystowanie przy realizacji zadań działu Remontów i Inwestycji: m.in. realizacja zadań inwestycyjnych, nadzór nad gospodarką odpadami, nadzór służby ochrony mienia, remonty ogólno-budowlane

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość programu AutoCad
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do dozoru nad eksploatacją instalacji i urządzeń będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia budowlane wykonawcze

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.