Specjalista ds. ekonomicznych i analiz biznesowych

m+h textil systems Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Przygotowywanie analiz i prognoz ekonomicznych, wycen, zestawień i raportów (raporty cykliczne, raporty ad hoc, itp.),
  • Zbieranie i analizowanie danych w oparciu o system informatyczny,
  • Proaktywne działanie na podstawie zauważonych trendów,
  • Prowadzenie procesu budżetowego na podstawie danych produkcyjnych,
  • Prezentacja danych i rekomendacji dla Zarządu,
  • Rozwiązywanie zleconych problemów natury ekonomicznej lub biznesowej,
  • Realizacja samodzielnych zadań projektowych z dziedziny ekonomii i finansów,
  • Rozwój osobisty, nauka oraz zdobywanie doświadczeń projektowych i biznesowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym, matematycznym lub statystycznym,
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Biegłej obsługi komputera i programu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych oraz umiejętność wizualizacji danych,
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność oraz dbałość o detale.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę dla jednego z liderów branży,
  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość szybkiego rozwoju,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,
  • Pakiet świadczeń zdrowotnych,
  • Uczestnictwo we współtworzeniu firmy w fazie dynamicznego wzrostu.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w j. polskim i angielskim lub niemieckim z dopiskiem w tytule „Specjalista ds. ekonomicznych i analiz biznesowych”.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez m+h textil systems Polska Sp. z o.o. 42-208 Częstochowa; ul. Rejtana 25/35, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacjach."

Prezentacja firmy

Branża motoryzacyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Zakupy / Zaopatrzenie