Specjalista ds. efektywności energetycznej w przemyśle

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

00-665 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres podstawowych zadań:

realizacja usług doradczych z zakresu optymalizacji kosztów energii w zakładach przemysłowych (w tym m.in. wykonywanie audytów energetycznych, pełnienie roli doradcy, przygotowanie dokumentacji niezbędnych do przetargów, koordynacja realizacji umów, monitorowanie efektów i analiza oszczędności)

pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

koordynacja tworzenia materiałów i narzędzi wspierających sprzedaż,

wsparcie przygotowywania ofert oraz udział w spotkaniach sprzedażowych i projektach doradczych w roli eksperta branżowego,

tworzenie nowych produktów dedykowanych dla branży przemysłowej z zakresu efektywności energetycznej,

monitorowanie rynku efektywności energetycznej w sektorze przemysłowym,

Co oferujemy

systematyczny rozwój kompetencji eksperckich,

pracę opartą na niezależności zawodowej,

dużą samodzielność i mobilność,
motywacyjny system wynagradzania.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

wykształcenie wyższe techniczne - ciepłownictwo, elektrotechnika, energetyka

co najmniej 1-letni staż pracy

doświadczenie w pracy związanej z elektrotechniką, energetyką lub ciepłownictwem

doświadczenie w przeprowadzaniu audytów energetycznych

obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym (MS Office)

Prezentacja firmy

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE S.A.) działa od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria