SPECJALISTA DS. EDUKACJI KULTURALNEJ spec.: sztuki plastyczne

Centrum Kultury Agora we Wrocławiu

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:
• wiedzy i doświadczenia w obszarze:
- opracowania i realizacji autorskiego programu edukacyjnego z zakresu sztuk plastycznych
dla dzieci i młodzieży, w ramach zajęć stałych w CK AGORA;
- organizacji okazjonalnych warsztatów dla dorosłych i młodzieży;
- organizacji konkursów plastycznych;
- organizacji wystaw;
• znajomości obsługi programów graficznych;
• doświadczenia w redagowaniu tekstów informacyjnych i promocyjnych;
• doświadczenia w zakresie opracowywania umów, pisania projektów i ich rozliczania;
• kreatywności, samodzielności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy.

Dodatkowe atuty:

• wiedza i doświadczenie z zakresu kompleksowej organizacji projektów kulturalnych;
• umiejętność w zakresie projektowania i realizacji scenografii, rekwizytów i kostiumów;
• wykształcenie wyższe;
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Wymagania

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie propozycji:

• programu edukacyjnego z zakresu sztuk plastycznych dla dzieci i młodzieży, w ramach zajęć stałych w CK AGORA realizowanych od września 2015r. do czerwca 2016r.;
• cyklicznych warsztatów dla dorosłych i młodzieży;
• tematyki ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży;
a także:
• CV wraz z listem motywacyjnym
(zawierającym opis doświadczeń zawodowych związanych z charakterystyką stanowiska)

na adres korespondencyjny Centrum Kultury Agora, ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław do dnia 30 lipca 2015 roku.

Dopisek na korespondencji: „SPECJALISTA DS. EDUKACJI KULTURALNEJ”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 113, poz. 883)”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Powiadomienie wybranych osób o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną nastąpi do dnia 3 sierpnia 2015 roku.

Prezentacja firmy

Centrum Kultury AGORA jest ośrodkiem kulturalnym dzielnicy Różanka, a je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne