Specjalista ds. E-marketingu

Arche Consulting

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Rekrutacja prowadzona dla międzynardowej firmy usługowej

Zakres obowiązków:

  • planowanie i przeprowadzanie działań e-mail marketingu (atutem będzie znajomość zasad / lub doświadczenie w segmentacji klientów),
  • udział w projektach związanych z rozwojem serwisów internetowych (planowanie akcji i przygotowywanie projektów landing pagey z grafikiem i programistami),
  • analizowanie i monitoring działań marketingowych,
  • tworzenie raportów okresowych i analiz przekrojowych prezentujących trendy i efekty podjętych działań,
  • koordynowanie i realizowanie działań marketingowych skierowanych do odbiorców w kanale on-line, rozliczenie efektywności i kosztów prowadzonych kampanii,
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji.

Wymagania

Oczekujemy od kandydata:

  • szerokiej wiedzy na temat rynku e-commerce,
  • bardzo dobrej znajomości analityki internetowej, Google AdWords, zagadnień SEO, e-mail marketingu,
  • doświadczenia w realizacji projektów internetowych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i interpersonalnych,
  • znajomości zagadnień związanych z handlem internetowym,
  • znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych, sposobów zwiększenia efektywności sprzedaży internetowej, zasad usability,
  • znajomości języka angielskiego (dużym atutem będzie znajomość niemieckiego)
  • samodzielności i kreatywności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z dużym budżetem marketingowym,
  • doświadczenie w działaniach remarketingu w systemie GDN,
  • motywujące wynagradzenie.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media