specjalista ds. e-marketingu

Allekurier Sp. z o.o.

30-198 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii Google AdWords w języku polskim oraz w języku angielskim
  • przygotowywanie treści marketingowych na stronę www, blog, do mailingów i materiałów reklamowych
  • współpraca przy tworzeniu witryn / stron docelowych dla kampanii marketingowych
    • tworzenie architektury informacji, makietowanie
    • uzupełnianie stron treścią
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • tworzenie i realizacja strategii SEO

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru marketingu internetowego (SEO/SEM, e-mail marketing, social media, kampanie online); kreacji (branding, reklama); tworzenia użytecznych interfejsów graficznych do serwisów, portali i aplikacji
  • znajomość zasad ortografii i poprawnej polszczyzny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów - lekkie pióro
  • doskonała organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • dobra znajomość CMS WordPress

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę

W ciągu najbliższych miesięcy przenosimy się do nowego biura przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej/Balickej/Bronowickiej.

Zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma AlleKurier powstała z inicjatywy grupy osób zajmujących się transp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media