Specjalista ds. e-mail marketingu

Grupa Medium Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:
• bieżąca obsługa systemów wysyłkowych i bazodanowych,
• realizacja strategii komunikacji elektronicznej w obszarze e-mail marketingu,
• realizacja operacyjna komunikacji (e-mail),
• bieżący monitoring danych e-mailingowych,
• współpraca z zespołem redakcyjnym i handlowym w zakresie planowania kampanii i tworzenia spójnej komunikacji z uwzględnianiem specyfiki branżowej,
• współpraca z agencjami i klientami zewnętrznymi pod kątem e-mail marketingu,
• optymalizacja działań i procesów sprzedażowo-marketingowych z zakresu e-mail marketingu.

Wymagania

Oczekiwania:
• doświadczenie w e-mail marketingu,
• znajomość, zrozumienie i zarządzanie wskaźnikami efektywności e-mail marketingu,
• biegła obsługa pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
• znajomość języka HTML z uwzględnieniem specyfiki budowania mailingów,
• znajomość programu Corel Photo Paint (lub Adobe Photoshop) – mile widziane,
• umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i terminowość,
• kompetencje komunikacyjne.
Oferujemy:
• dużą samodzielność,
• elastyczny czas pracy,
• możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Grupa MEDIUM powstała w 1993 roku. Dziś funkcjonujemy na różnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny potem na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce