Specjalista ds. E-mail Marketingu

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketing oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Warszawa

O stanowisku:

Nieustannie się rozwijamy i stale powiększamy swój zespół, dlatego szukamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą rozwijać swoje umiejętności w marketingu internetowym. Jako Specjalista ds. E-mail Marketingu będziesz odpowiedzialny za planowanie i realizację kampanii e-mail marketingowych dla Klientów e-commerce agencji.

Obowiązki:

  • Zarządzanie kampaniami i programami e-mail marketingowymi w tym również marketing automation dla Klientów e-commerce agencji,
  • Współpraca z międzynarodowymi sieciami reklamowymi i wydawcami w zakresie zakupu baz mailingowych oraz wysyłek kampanii mailingowych,
  • Realizacja kampanii e-mail marketingowych na zewnętrznych i wewnętrznych bazach e-mailingowych,
  • Analiza efektywności oraz optymalizacja realizowanych kampanii,
  • Nadzór i weryfikacja zgodności treści kampanii mailingowych z najlepszą praktyką oraz wytycznymi agencji i jej Klientów,
  • Współpraca z zespołem Kreacji i Tech w zakresie bieżących wyzwań i zwiększenia wydajności pracy oraz efektów kampanii.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku u klienta końcowego (e-commerce, wydawca), w agencji lub sieci reklamowej (media online, display, performance marketing),
  • Znajomość zagadnień e-mail marketingu, lead nurting, lead generation- mile widziana,
  • Praktyczna znajomość systemów do e-mail marketingu i marketing automation,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość technik marketing automation będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka motywacja do pracy, orientacja na realizację celów,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Odpowiedzialność i terminowość.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Chillout room z wygodną kanapą i konsolą do gier, piłkarzykami oraz biblioteczkę,
  • Owocowe poniedziałki
Intredo