Specjalista ds. E-commerce

FlexCommerce Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. E-commerce

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój naszego sklepu internetowego oraz kanałów social media powiązanych ze sklepem.

W zakresie działań na tym stanowisku będzie także prowadzenie internetowych prezentacji produktu (webinar’ów).

Specjalista ds. E-commerce jest także odpowiedzialny za kontakty z bieżącymi Klientami firmy i pomoc w wyjaśnianiu bieżących kwestii technicznych.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu HTML, CSS
  • Oczekujemy znajomości produktów i usług SaaS w branży ecommerce
  • Umiejętności prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej i zrozumiałej dla odbiorcy korespondencji email.
  • Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem sklepu internetowego.
  • Analitycznego myślenia i nastawienia na ciągłe doskonalenie metod pracy swoich i zespołu.
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług SaaS , idealnie w branży ecommerce.
  • Doświadczenie związane z prowadzeniem sklepu internetowego (tworzenie bazy produktów, planowanie kategorii, promocja sklepu internetowego oraz obsługa klienta w sklepie internetowym), które będzie przydatne w profesjonalnej rozmowie z użytkownikami aplikacji sklepu Shoper.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę.
  • Z mniej istotnych, acz miłych: karta MultiSport, kursy języka angielskiego, imprezy integracyjne.

Prezentacja firmy

FlexCommerce Sp. z o.o. to studio graficzne w którym pomysły rodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce