Specjalista ds. e-commerce

Besthr

Grójec, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest profesjonalną agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla wiodącego importera i dystrybutora zabawek renomowanych marek krajowych i zagranicznych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec (mazowieckie)

Zadania:

  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych w kanale e-commerce
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i treści w celu podniesienia efektywności platformy e-commerce
  • Prowadzenie kanałów social media
  • Planowanie i udział w projektowaniu materiałów graficznych i reklamowych
  • Uczestniczenie w projekcie rozwoju technologicznego e-sklepu, w tym wprowadzanie narzędzi marketing automation
  • Analiza efektywności podejmowanych działań

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze e-commerce
  • Znajomość mechanizmów funkcjonujących w Internecie oraz narzędzi służących do badania efektywności prowadzonych działań sprzedażowych i promocyjnych
  • Znajomość zasad funkcjonowania i budowy e-sklepów (PrestaShop) oraz budowy platform handlowych
  • Wiedza w zakresie: e-mail marketingu, SEM, SEO, social media
  • Obsługa pakietów biurowych i graficznych
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z marketplace

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Kierownika sprzedaży
  • Przyjemną atmosferę pracy

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca