Specjalista ds. E-Commerce - Żory

Firma Maraf

44-240 Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży e-commerce, poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. E-Commerce

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za całościową realizację oraz koordynację kampanii e-marketingowych w celu osiągnięcia wzrostu sprzedaży produktów oferowanych w sklepie internetowym Klienta.

Uważasz, że czas pchnąć swoją karierę do przodu ?
Cechujesz się samodzielnością, kreatywnością i z zaangażowaniem wykonujesz swoją pracę ?
Interesujesz się marketingiem, reklamą, mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem ?

Sensem naszego zawodowego istnienia jest sprzedaż, która stanowi dla nas proces twórczy i nieustającą przygodę z rzeczywistością.

Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na wskazanym stanowisku będzie należało:

współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowywanych prezentacji oferowanych produktów,

dbałość o właściwy poziom komunikacji marketingowej,
przygotowywanie i realizacja skutecznych kampanii marketingowych
przygotowywanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań e-commerce,
analizowanie, kontrolowanie i raportowanie sprzedaży,
koordynacja procesu zakupów i sprzedaży w sklepie internetowym,
tworzenie oraz nadzór kampanii reklamowych za pomocą popularnych portali, społecznościowych,

praca nad tworzeniem oraz prezentacją oferty firmy w sklepie internetowym, portalach aukcyjnych oraz serwisach zakupowych, zgodnie z obowiązującymi trendami branżowymi.

Prezentacja firmy

Wyjątkowa Perfumeria Internetowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa