Specjalista ds. e-commerce (wdrożeniowiec)

ADAMOT Sp. z o.o.

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

e-commerce (wdrożeniowiec)/Front-end developer/UX designer

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej oraz e-commerce.

Sprzedajemy towary w całej Europie za pomocą kanałów elektronicznych.

Aktualnie poszukiwana jest kolejna osoba do wsparcia działu IT sprzedaży internetowej.

Praca polega na budowaniu i rozwoju sprzedaży online w tym m.in. :

  • Wdrażaniu oferty firmy na portalach aukcyjnych (eBay/Amazon/Allegro) oraz w e-sklepach za pomocą masowych operacji.
  • Bieżąca opieka nad ofertami już istniejącymi (modernizacja, aktualizacja).
  • Obsługa kampanii e-commerce (w tym społecznościowe).
  • Przygotowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących platform e-commerce (multichannel).

WYMAGANIA KONIECZNE :

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
  • Co najmniej podstawowa znajomość HTML i CSS oraz programu EXCEL oraz plików csv.
  • Łatwość poszukiwania informacji, czytania dokumentacji (również w j. angielskim) oraz uczenia się nowych rzeczy.
  • Pomysłowość, kreatywność, dokładność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań.

MILE WIDZIANE:

  • Podstawowa znajomość programów graficznych (GIMP).
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość i doświadczenie w branży e-commerce (sprzedaży internetowej).
  • Znajomość technicznych możliwości masowej sprzedaży na eBay/Amazon/Allegro/Prestashop.

CO OFERUJEMY:

Praca w stabilnej firmie (Umowę o prace) w zespole doświadczonych specjalistów z branży e-commerce.

Prezentacja firmy

Firma ADAMOT Sp. z o. o. - młoda i prężnie rozwijająca się firma z Tarno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce