Specjalista ds e-commerce SEO / SEM optymalizacja

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

YesSport - dynamicznie rozwijająca się firma, zatrudni Specjaliste ds SEO / SEM który zbuduje i pokieruje zespołem ludzi z działu e-commerce odpowadającym za zarządzanie sklepami YesSport.pl i SneakerStudio.pl

Obowiązki:
- Odpowiedzialność za analizę i rozwój działań e-commerce w obszarze: kampanie e-mailingowe, SEO, SEM, zarządzanie treścią strony internetowej
- Obsługa kampanii direct marketingowych (e-mailing) poprzez wybór produktów oraz grup docelowych przy współpracy z partnerami
- Tworzenie kontentu kampanii mailingowych, monitorowanie oraz analiza wyników kampanii, utrzymywanie relacji z klientami, aktywizowanie nie aktywnych klientów
- Współpraca z zewnętrznymi partnerami
- Analiza wskaźników sprzedaży oraz rentowności sprzedaży poprzez kanał internetowy
- Monitorowanie rynku oraz raportowanie działań
- Dbałość o estetykę i atrakcyjność sklepu internetowego, realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w rozwoju handlu internetowego najchętniej w firmie z branży Footwear/ Fashion
- Znajomość narzędzi e-commerce i umiejętność ich efektywnego zastosowania
- Doświadczenie w tworzeniu, obsłudze i analizie kampanii e-mailingowych
- Wiedza na temat SEO, SEM, Google AdWords, Google Analytics
- Doświadczenie w prowadzeniu kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana
- Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- Skuteczność i wytrwałość w działaniu
- Kreatywność i komunikatywność

Oferujemy :
-Umowę o pracę
-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
-Możliwość budowania i wdrażania swoich działań e-commerce w firmie

Prezentacja firmy

FTG a właściwie Fashion Trends Group to spółka zarządzająca takimi marka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce