Specjalista ds. E-commerce (praca zdalna)

ForShop

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli wiesz jaka jest różnica pomiędzy CPC a CPM, a do tego masz doświadczenie w marketingu internetowym, ta oferta pracy może być dla Ciebie.

Od 4 lat świadczymy dla sklepów internetowych usługi doradztwa w handlu internetowym oraz prowadzimy działania e-marketingowe. Obsługujemy klientów z Polski i Wielkiej Brytanii.

Poszukujemy kreatywnej osoby do współtworzenia z nami i realizacji strategii marketingowych sklepów internetowych. Od Ciebie będzie zależeć pomysł, który realizuje założony przez nas i klienta cel biznesowy. Fajnie mieć wpływ na wygląd i sprzedaż popularnych sklepów internetowych, prawda? :)

Realizacja strategii marketingowej to m.in. prowadzenie kampanie reklamowych w mediach społecznościowych. Ty wymyślasz pomysł i tekst, grafik tworzy banery – wszystko razem publikujesz na fanpage’u. Będziesz też szukać inspiracji na portalach. Jeżeli nie lubisz social media i sklepów internetowych - ta oferta nie jest dla Ciebie.

Aby właściwie dobrać strategię marketingową powinniśmy poznać profil klienta i dane z narzędzi takich jak Google Analytics, Google Webmaster Tools, Google Tag Manager, Google AdWords, Google Merchant Center, Facebook, panelu administracyjnego sklepu internetowego. Analizą tych danych będziesz zajmować się w naszej firmie. Jest to praca wymagająca analitycznego myślenia na podstawie danych i odrobiny wyczucia rynkowego. U nas nie bajerujemy, ale łączymy twarde dane z ciekawymi pomysłami - choć znajomość psychologii konsumenta jest przydatna. Jeśli nie znasz tych narzędzi a wiążesz swą przyszłość z e-handlem - nauczymy Cię.

Niektórzy klienci potrzebują nauczyć się obsługi panelu administracyjnego ich e-sklepu. Przekazujemy im tę wiedzę w postaci szkolenia stacjonarnego lub on-line. Twoim zadaniem będzie przeprowadzanie takich kursu – od czasu do czasu. Bez obaw – najpierw nauczymy Cię jak działa ten panel.

Często współpracujemy z blogerami, forumowiczami, agencjami pozycjonującymi i social media. Jesteśmy pośrednikami pomiędzy nimi a naszym klientem - doprowadzamy zadania do realizacji. Taka kooperacja będzie również Twoją „działką”.

Co ważnie - tworzymy nowe sklepy internetowe, które nie są rozreklamowane. Mając wiedzę z zakresu obsługi panelu administracyjnego e-sklepu, konfigurujemy go pod sprzedaż. Będziesz uczestniczyć w tym procesie.

Praca tylko dla chcących uczyć się osób. Nasze 4-letnie doświadczenie i wiedza pomogą Ci podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Współpraca z klientami biznesowymi i prywatnymi nauczy/podszkoli Cię w rynku e-commerce.

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego i min. wykształcenia wyższego licencjackiego. Akceptujemy absolwentów uczelni wyższych lub kandydatów w trakcie studiów wieczorowych/zaocznych. Studenci dzienni nie będą brani pod uwagę, ponieważ pracujemy i jesteśmy dyspozycyjni dla klientów, a oni działają od poniedziałku do piątku, mniej więcej od 9:00 do 17:00.

Co ważne… Pracujemy zdalnie (home office). Ty również będziesz tak współpracować z nami. Zaoszczędzisz ok. 5 dni pracy każdego miesiąc na samych dojazdach. A jeśli nie wiesz jak obliczyliśmy ten czas, nie aplikuj. Jeśli wiesz – zapraszamy do wysłania nam swojego CV (może być bez listu motywacyjnego).

Wysokość wynagrodzenia, termin jego wypłaty i forma współpracy są do indywidualnego ustalenia z kandydatem. Jesteśmy otwarci na propozycje.

To może być praca Twoich marzeń. Wyślij CV przez formularz dostępny na tym portalu. Aplikuj już teraz!

Słowa kluczowe: marketing, e-marketing, e-handel, e-sklep, e-sklepu, e-commerce, ecommerce, social media, media społecznościowe, blog, Facebook, Twitter, sklep internetowy, sklepu internetowego

Prezentacja firmy

- tworzymy sklepy internetowe w oparciu o model SaaS i strony internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce