Specjalista ds. dotacji unijnych i rozliczeń projektowych

Drukpol.Flexo Sp. z o.o. Sp. k.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie funduszy na projekty badawczo-rozwojowe lub projekty inwestycyjne,
• Przygotowywanie wniosków/aplikacji w sprawach pozyskania funduszy unijnych i opracowywanie niezbędnych dokumentów,
• Prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków unijnych,
• Bieżąca obsługa administracyjna projektu pod względem przepływu dokumentów,
• Przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń,
• Opracowywanie merytoryczne opinii i załączników do wniosków o dofinansowanie,
• Analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• przynajmniej 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
• biegła znajomość języka angielskiego,
• dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
• zdolności analityczne i dobra efektywność pracy,
• dobra znajomość przepisów i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych,
• znajomość dokumentów i procedur niezbędnych do wnioskowania i realizacji projektów,
• dodatkowym atutem będzie znajomość źródeł finansowania projektów badawczo-rozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem środków ogólnoeuropejskich i doświadczenie w przygotowaniu wniosków w ramach programu ramowego UE.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stabilne zatrudnienie na pełny etat,
• pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
• motywujące środowisko pracy,
• ambitne i ciekawe zadania sprzyjające podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Prezentacja firmy

Firma Drukpol.Flexo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne