Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. dostaw

Miejsce pracy: Niepołomice

Kluczowe zadania:

  • Utrzymanie odpowiedniej ilości surowca pozwalającego na ciągłość produkcji
  • Optymalne zarządzanie zapasami
  • Skuteczna komunikacja i współpraca z innymi działami oraz z klientami
  • Zarządzanie inwentaryzacjami oraz zapasami magazynowymi

Wymagania:

  • Studia magisterskie lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w obszarze logistyki
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, orientacja na szczegóły
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, matematyczne oraz z zakresu rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania złożonymi procesami
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy i ustalania priorytetów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do zarządzania produkcją/ERP
  • Znajomość programów MS Office Excel, PowerPoint, Word, Outlook etc

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie I zmianowym
  • Możliwość nawiązania współpracy na stałe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: SDD/11/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.