Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Ogłasza nabór na stanowisko

specjalista ds. dokumentacji

zakres obowiązków:

  • Wykonywanie kwerend historycznych obiektów
  • Przygotowywanie dokumentacji fotograficzne, rysunkowej j i opisowej obiektów, map
  • Nadzór nad dokumentacją obiektów pozostającą w dyspozycji działu Konserwacja – ewidencjonowanie, udostępnianie
  • Przygotowywanie informacji / zestawień na temat  przeprowadzonych w obiektach prac
  • Przygotowywanie informacji/ zestawień na temat obiektów
  • Archiwizacja dokumentacji konserwatorskiej, budowlanej oraz korespondencji dotyczącej uzyskania wymaganych prawem  decyzji  dla robót budowlanych i prac konserwatorskich
  • Tworzenie bazy danych informacji dotyczących obiektów  i przeprowadzonych  prac
  • Porządkowanie i przygotowywanie  informacji na potrzeby umieszczenia w bazie danych
  • Współpraca z Archiwum oraz Centrum Badań w celu opracowania dokumentacji  obiektów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi  w zakresie budowania bazy danych i opracowywania dokumentacji obiektów ( w tym udzielanie zamówień publicznych)

wymagania  kwalifikacyjne:

  • wykształcenie  wyższe: minimum studia I stopnia na kierunku Ochrona Dóbr Kultury  w specjalności  konserwatorstwo lub inne studia z zakresu ochrony zabytków  architektury
  • umiejętność wykonywania dokumentacji fotograficznej / opisowej / rysunkowej obiektów zabytkowych
  • znajomość programów graficznych: Corel Draw/ Photoshop
  • znajomość  programu Auto - CAD
  • dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, komunikatywność
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

Termin składania ofert od 26 października 2018 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Wymagania

Każda złożona aplikacja musi zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia tej i kolejnych rekrutacji w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

INFORMACJA OGÓLNA

dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów na wolne miejsca pracy w Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego dalej „RODO”, informuję, że:

1. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu z siedzibą przy ul. Więźniów Oświęcimia 20, 32-603 Oświęcim, NIP 549-000-55-49, Regon 000276015 (zwane dalej Muzeum);

2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: iod@auschwitz.org, nr telefonu 33 844-81-15;

W Muzeum powołany został Inspektor Ochrony Danych, adres e-mail:

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsca pracy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO i Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 917 z późniejszymi zmianami),

4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom;

5. Muzeum nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6. Pana/i dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji na wolne miejsce pracy i do 6 miesięcy po jej zakończeniu, a po jego upływie przez okres niezbędny do wypełnienia obowiązku prawnego przez Muzeum wynikającego z przepisów kancelaryjno- archiwalnych.

7. W związku z przetwarzaniem przez Muzeum danych osobowych przysługuje Państwu:

a) prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w tym profilowania,

b) prawo do cofnięcia zgody w przypadku, gdy Muzeum będzie przetwarzało Państwa dane osobowe w oparciu o zgodę, w dowolnym momencie i w dowolny sposób, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,

c) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza zapisy Rozporządzenia (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących, naruszałoby przepisy ogólnego Rozporządzenia RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

9. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i wynika z art. 22 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 917 z późniejszymi zmianami); ich nieprzekazanie spowoduje niemożność udziału w procesie rekrutacji

10. Przetwarzanie danych w Muzeum odbywa się również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO” - pisemnej zgody pracownika. Ma Pan/i prawo cofnięcia zgody w dowolnym

momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

11. Muzeum nie profiluje danych osobowych kandydatów na wolne miejsca pracy.

W sprawach nieuregulowanych w “RODO” zastosowanie ma Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa