Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Huettinger Electronic Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Miejsce pracy: Zielonka
TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Zadania:

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń produkowanych w zakładzie w Zielonce (instrukcje, schematy)
  • Tworzenie dokumentacji poprodukcyjnej
  • Zarządzanie procesem zmian w dokumentacji
  • Obsługa systemu MRP (SAP) w zakresie realizacji w/w zadań

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe (elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Znajomość ogólnych zagadnień związanych z tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Umiejętność czytania i rysowania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS EXCEL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i pasja w działaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Doświadczenie w pracy z systemem MRP SAP
  • Dobra znajomość oprogramowania OrCAD Capture, SolidWorks, AutoCad

Oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w środowisku międzynarodowym dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.