Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która lubi pisać i zarządzać treścią produktu. Jako specjalista ds. Dokumentacji techniczne będziesz odpowiedzialny za codzienne zarządzanie zawartością produktów, efektywne gromadzenie danych o produktach i zapewnienie ukończenia treści produktu do publikacji. Będziesz ściśle współpracować z autorami treści, menedżerami produktu i ekspertami od produktów, aby zebrać informacje o produktach, dla których tworzona jest dokumentacja. Nowo zatrudniona osoba na początku pracy przejdzie pakiet szkolenie na temat produktów klienta, dzięki czemu będzie mógł tworzyć bogatą w słowa kluczowe treść, która ma charakter informacyjny i odzwierciedla markę naszych klientów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
- elastyczne godziny pracy
- podejście “LET’S DO IT”
- liczne szkolenia techniczne oraz z umiejętności miękkich
- telefon służbowy

Benefity:

- Karta Multisport
- Bilety na wydarzenia kulturalne
- Ubezpieczenie na życie
- Dofinansowany lunch
- Nauka języków obcych (angielski, niemiecki)
- Dofinansowane przedszkole

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśnie)
- wyższe wykształcenie w dziedzinie inżynierii lub pokrewne
- doświadczenie w pisaniu dokumentacji oprogramowania, maszyn i innych gałęzi przemysłu
- znajomość systemów tworzenia treści i zarządzania treścią
- umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomi
- bardzo dobra znajomość Microsoft Excel

Jeśli jesteś osobą która…

- płynnie mówi po angielsku
- lubi wyzwania
- skutecznie komunikuje się z innymi członkami zespołu
- lubi zdobywać nową wiedzę

… jesteś idealnym kandydatem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media