Specjalista ds. dokumentacji technicznej / Technical Writer

Business Intelligence Technologies s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej (podręczniki użytkownika, dokumentacja wdrożeniowa, system pomocy kontekstowej)
  • Udział w tworzeniu scenariuszy testowych
  • Uczestnictwo w bieżącej obsłudze klienta w zakresie pierwszej linii wsparcia

OCZEKUJEMY

  • Umiejętności sprawnego tworzenia i redagowania tekstów
  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Word
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Łatwości nawiązywania i utrzymywania doskonałych relacji z otoczeniem firmowym i biznesowym
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi
  • Wykształcenie kierunkowe – informatyka, ekonomia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień branży finansowej

OFERUJEMY

  • Rozwój zawodowy w środowisku nowoczesnych, wiodących technologii
  • Możliwość awansu na stanowisko Testera Aplikacji lub Analityka Systemowego
  • Realną możliwość wpływu na to co robimy i jak działamy
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Komfortowa praca w centrum Wrocławia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.