Specjalista ds. Cyberbepieczeństwa

COIG S.A.

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.
COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A. COIG S.A.
COIG S.A.
COIG S.A., to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 40-065

Opis stanowiska pracy

• Zarządzanie systemami bezpieczeństwa klasy SIEM,

• Aktywny monitoring bezpieczeństwa systemów klienta,

• Wdrażanie systemów bezpieczeństwa,

• Identyfikacja oraz analiza po incydentach związanych z naruszeniem bezpieczeństwa,

• Konsultacje w zakresie budowy bezpiecznej architektury teleinformatycznej,

• Analiza bezpieczeństwa danych klienta,

• Wykonywanie audytów bezpieczeństwa systemów i aplikacji (testy penetracyjne, testy kontrolne, analiza systemu zabezpieczeń).

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne,

• Wiedza na temat systemów zabezpieczeń,

• Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,

• Praktyczna wiedza z zakresu sieci komputerowych,

• Znajomość narzędzi wykorzystywanych do testów penetracyjnych,

• Znajomość systemów Windows oraz Linux.

W zamian oferujemy:

• Oferujemy pracę w zespole bezpieczeństwa,

• Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

• Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,

• Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)

oraz karnetów sportowych (OK System).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.