Specjalista ds. Controllingu

Arche Consulting

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie, kontrola i analiza wyników finansowych firmy,
• współtworzenie budżetu Spółki wraz z monitoringiem realizacji celów budżetowych,
• przygotowywanie analiz oraz interpretacja odchyleń w stosunku do założeń budżetowych,
• sporządzanie miesięcznych raportów dla Zarządu,
• utrzymanie i rozwój systemów analiz, raportowania i controllingu,
• ścisła współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie analizy danych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
• doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku (preferowane w przedsiębiorstwie produkcyjnym),
• znajomość kluczowych zasad rachunkowości oraz zagadnień controllingu,
• dobra znajomości MS Office (głównie MS Excel w szczególności tabele przestawne, OLAP),
• znajomość SQL będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość