Specjalista ds. controllingu

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Lubań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych. Obecnie poszukujemy do pracy w Lubaniu:

Miejsce pracy: Lubań

Jakich zadań możesz się spodziewać na tym stanowisku?

  • nadzorowania prawidłowości księgowań,
  • kontrolowania poziomu kosztów,
  • przygotowywania danych na potrzeby cen transferowych,
  • udziału w opracowywaniu budżetów i prognoz finansowych,
  • zamykania okresów miesięcznych i rocznych,
  • monitorowania wskaźników, sporządzania raportów i analiz finansowych,
  • kontrolowania i analizowania kosztów i przepływów pieniężnych,
  • analizowania działalności operacyjnej,
  • przygotowywania informacji finansowych, analiz dla odbiorców zewnętrznych i wewnętrznych oraz na potrzeby procesów decyzyjnych,
  • ścisłej współpracy ze wszystkimi działami w firmie.

Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?

  • co najmniej 3-4-letniego doświadczenia w controllingu w firmie produkcyjnej lub na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane controlling, rachunkowość/finanse),
  • znajomości zasad i przepisów w zakresie rachunkowości oraz rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel, Power Point,
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • samodzielności w działaniu,
  • nastawienia na pracę zespołową,
  • gotowości do krótkich wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Dodatkowym Twoim atutem będzie:

  • umiejętność obsługi systemu SAP FI/CO.

Co mamy Ci do zaoferowania?

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w różnorodnych projektach prowadzonych w firmie.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV opcję "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr. Schumacher Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Ewentualnie dodatkowo: Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Prezentacja firmy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Analityka