ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. Controllingu

Miejsce pracy: Jelenia Góra, Legnica, Bolesławiec

Obowiązki:

Samodzielna realizacja zadań z zakresu controllingu, m.in. przygotowywanie analiz oraz tworzenie raportów (miesięczne) dla kierownictwa zakładu umożliwiających podejmowanie skutecznych decyzji planistycznych
• Koordynacja oraz kontrola przebiegu wszystkich procesów przedsiębiorstwa, w tym płynności finansowej
• Tworzenie rocznego budżetu, sprawdzanie jego wykonania i analiza odchyleń
• Udział w badaniu sprawozdania finansowego przez biegłych

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne
Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
Znajomość j. niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację
• Gotowość do podróży służbowych (krajowe oraz zagraniczne)
• Znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Excel
• Samodzielność w realizacji zadań, pod presją czasu
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Umowa o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
• Podnoszenie swoich kwalifikacji, poprzez udział w organizowanych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
• Dofinansowanie kosztów dojazdów do miejsca pracy
• Bogaty pakiet socjalny, m.in. liczne wyjazdy integracyjne
• Elastyczne godziny pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials