Specjalista ds. controllingu

JOBME S.A.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. controllingu/Kontroler kosztów produkcji

Opis zadań:

• Analiza danych finansowych pochodzących z rożnych źródeł będących podstawą do tworzenia planów, wycen oraz prognoz finansowych
• Czynny udział w przygotowaniu długo – i krótkoterminowych planów finansowych oraz kontrola ich realizacji.
• Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku
• Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) na potrzeby kierownictwa firmy oraz Grupy/Centrali
• Czynny udział w rozwoju procedur kontroli wewnętrznej
• Tworzenie i czynny udział w rozbudowie obecnych narzędzi analitycznych w firmie
• Kontrola procesów w SAP

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Min. 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (głównie korespondencja)
• Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym
• Znajomość SAP min. podstawy
• Świadomość i rozumienie procesów biznesowych
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej korporacji
• Umowę o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia
• Pakiet dodatków (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, program Multisport)
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse