Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

  • Marka Sekurit stanowi część Grupy Saint-Gobain.
  • Jesteśmy liderem w produkcji szyb do samochodów i pojazdów transportowych
  • Kierowcom i  pasażerom zapewniamy doskonałe wrażenia z jazdy i większy komfort oraz bezpieczeństwo.
  • W Europie co druga szyba samochodowa jest produkowana w Saint-Gobain Sekurit.

Czym się będziesz zajmował/a na tym stanowisku?

  • Analizą i bieżącą kontrolą kosztów
  • Aktywnym udziałem w przygotowywaniu budżetu
  • Bieżącym raportowaniem
  • Kalkulacją kosztów standardowych i analizą odchyleń
  • Przeprowadzaniem inwentaryzacji
  • Pracą w systemie SAP

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub technicznego
  • Doświadczenia w dziale controllingu lub zainteresowania tematyką controllingu finansowego lub produkcyjnego
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz SAP
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Otwartości i komunikatywności
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów, obowiązkowości i konsekwencji

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów
  • Szeroki zakres szkoleń technicznych i miękkich, w jednostkach szkolących współpracujących z nami w Polsce i za granicą
  • Możliwość udziału w projektach światowej klasy procesów wytwórczych (WCM)
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu
  • Pracę w renomowanej firmie

Tu nas znajdziesz:

SAINT-GOBAIN INNOVATIVE MATERIALS ODDZIAŁ ENKAPSULACJA

ul. Szklarska 27

68-200 Żary

Prezentacja firmy

Firma należy do międzynarodowej Grupy<br/>Saint-Gobain, światoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa