Specjalista ds. Controllingu (m/k)

Michael Page

Bochnia, zagranica

Michael Page Michael Page

Ciekawa oferta pracy dla ambitnego specjalisty ds. controllingu (m/k), który chce roli 360 stopni. Raportowanie do CFO i regionalnego kontrolera finansowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG notowana na giełdzie.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie miesięcznych raportów i analiz w zakresie sprzedaży, produkcji i wyniku finansowego na potrzeby Zarządu;
  • Udział w przygotowaniu budżetu i kontrola przebiegu jego realizacji;
  • Analiza poszczególnych obszarów działalności pod względem kosztów, przychodów, rentowności;
  • Współpraca z grupowym kontrolerem finansowym;
  • Wsparcie dla Dyrektora Finansowego w zakresie przygotowywania danych finansowych;
  • Zapewnienie controllingowego wsparcia dla procesów realizowanych w spółce;
  • Analiza rentowności produktów, projektów, rynków.

Profil kandydata

  • Wymagane doświadczenie min 2 lata;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min na poziomie B1 - warunek konieczny;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym w stopniu zaawansowanym program Excel, Power Point;
  • Dobra znajomość sprawozdawczości finansowej, zasad rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, zasad budżetowania i oceny projektów;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ERP: SAP, Oracle, Microsoft;
  • Doskonała organizacja pracy oraz dynamizm w działaniu;
  • Samodzielność, komunikatywność, motywacja do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego - zapewniamy praktyczne szkolenia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bochnia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page