Specjalista ds. Controllingu IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Czołowy polski producent oprogramowania klasy Business Intelligence i Performance Management poszukuje do swojego zespołu Konsultanta ds. Wdrożeń. Firma zajmuje się produkcją oprogramowania- system oparty na Hurtowni Danych. Usługami wdrożeniowymi i powdrożeniowymi oraz doradztwem w zakresie controllingu.

Opis projektu:

Wdrożenia aplikacji u nowych klientów.
Usługi eksploatacyjne świadczone dla dotychczasowych klientów
Doradztwo w zakresie controllingu u klientów

Zakres obowiązków:

Budowa analizy potrzeb klienta i opracowywanie koncepcji wdrożenia
Realizacja prac doradczych i koncepcyjnych z obszaru controllingu (np.: plan kont, zasady rozliczania kosztów, model budżetowy)
Wykonanie projektu wdrożenia, zawierającego w szczególności: projekt hurtowni danych dla potrzeb controllingu, zasady pobierania danych z systemów źródłowych klienta dla potrzeb analizy, projekt struktur budżetowych, projekt systemu raportowania
Budowa hurtowni danych
Budowa struktur budżetowych
Opracowywanie mechanizmów przetwarzania danych i algorytmów wg indywidualnych wymogów klienta zamawiającego
Budowanie raportów, pulpitów managera, analiz
Szkolenie uzytkowników
Wsparcie klienta zamawiającego na etapie eksploatacji Programu Komputerowego

Wymagane doświadczenie:

Praca w dziale controllingu – min 5 lat lub praca w firmie IT zajmującej się wdrożeniami narzędzi finansowych i controllingowych- min. 5 lat
Niezbędne umiejętności:

Wiedza z obszarów finansów i controllingu
Wiedza na temat organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem oraz stosowania systemów informatycznych wspomagających ewidencję danych(FK,ŚT, HR, Logistyka, Produkcja, CRM, etc.)
Znajomość tematyki związanej z budowaniem Hurtowni Danych/ rozwiązań BI
Znajomość MS SQL Server i OLAP – na poziomie podstawowym
Podstawowa umiejętność posługiwania się językiem SQL i MDX
Umiejętność pracy z klientem
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
Dowolna forma współpracy
Szkolenia wewnętrzne
Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media