Specjalista ds. Content Marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Content MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym: mile widziane doświadczenia w agencji marketingowej
  • Bardzo dobra znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych w tym prowadzenie komunikacji marketingowej w social media
  • Doświadczenie w opracowywaniu materiałów marketingowych, prezentacji power point, krótkich treści video
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy nastawiona na terminowość i wysoką jakość dostarczanych materiałów
  • Znajomośc języka angielskiego w  stopniu  bardzo dobry
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań i opracowywaniu wyników będzie stanowiło dodatkowy atut

Wymagania:

  • Współtworzenie planów działań marketingowych
  • Egzekucja działań marketingowych zgodnie z planami
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Tworzenie contentu marketingowego
  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych
  • Współpraca codzienna z wewnętrznymi ekspertami
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami (Agencją marketingową, PR, BTL itp.)
  • Organizacja spotkań biznesowych oraz udziału w konferencjach branżowych