Specjalista ds. Content Marketingu

IBSS BIOMED S.A.

Kraków, małopolskie

Od: IBSS BIOMED S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Jesteśmy polską firma biotechnologiczną, działającą nieprzerwalnie od 1945 r. Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek:

w Dziale e-Marketingu

Nr ref. SCM/03/17

Zadania:

  • Planowanie i wdrażanie działań związanych z content marketingiem
  • Przygotowywanie, nadzorowanie oraz redagowanie tekstów na stronach produktowych
  • Tworzenie tekstów zgodnie z wytycznymi SEO
  • Analizowanie efektywności prowadzonych działań i wyciąganie z nich wniosków
  • Przygotowywanie newsletterów
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby kampanii reklamowych i marketingowych

Oczekiwania:

  • Lekkie pióro
  • Umiejętność redagowanie treści (portfolio napisanych artykułów do wglądu)
  • Znajomość tajników Wordpressa
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość trendów marketingu internetowego
  • Mile widziane umiejętności i znajomości zasad prowadzenia profilu na Facebooku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Pomysłowość i kreatywność
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę pełną wyzwań i ambitne zadania do realizacji
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenia/współpraca B2B
  • Pracę stacjonarną w biurze, elastyczne godziny pracy