SPECJALISTA DS. CONTENT MARKETINGU / COPYWRITER

Trend&Fashion Group

Józefosław k. Warszawa, mazowieckie

Od: Trend&Fashion Group
Miejsce pracy: Józefosław k. Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce

Spółka Trend & Fashion Group, właściciel sieci franczyzowej blisko 100 salonów odzieżowych Butik I Like! zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz istniejącego od 2005 roku multibrandowego sklepu online dla Kobiet eButikpl, skupiającego w sobie zarówno marki obce z segmentu fast fashion, jak i tworzone z pasji do mody marki autorskie (Rue Paris, Forever Pink, For Fitness i Butik Accessories) – dla których punktem wspólnym jest wypracowana przez lata filozofia idealnej równowagi pomiędzy najnowszymi trendami a klasyką i nieprzemijającą jakością – obecnie poszukuje nowego członka zespołu:

SPECJALISTA DS. CONTENT MARKETINGU

COPYWRITER

miejsce pracy: Józefosław (między Warszawą a Piasecznem)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • tworzenie sloganów i komunikatów reklamowych, redagowanie tekstów
  • przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek
  • tworzenie i aktualizacja informacji na stronie internetowej oraz w sklepie internetowym

OCZEKIWANIA:

  • humanista niebojący się pracy z danymi, najlepiej absolwent filologii
  • pasjonat świata reklamy chcący rozwinąć skrzydła w marketingu online
  • podstawowa znajomość trendów w marketingu internetowym
  • lekkie pióro, kreatywność w pisaniu
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru

OFERUJEMY:

  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju