Opis stanowiska pracy

Czym się zajmujemy:

Przeprowadzamy Prowadzimy procesy certyfikacji budynków komercyjnych w systemach LEED®, BREEAM® oraz Green Building Standard. Zapewniamy wsparcie z zakresu w/w systemów certyfikacji dla inwestorów, architektów, projektantów i generalnych wykonawców. Ponadto realizujemy projekty ograniczające zużycie energii w budynkach komercyjnych i mieszkalnych, a także doradzamy w procesach inwestycyjnych dotyczących branży budowlanej w zakresie zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji o projektach jakie realizujemy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.g4e.pl

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu certyfikacji LEED
  • Współpraca z asesorem LEED AP i podwykonawcami w zakresie wymogów certyfikatu
  • Koordynacja przepływu informacji oraz gromadzenie dokumentacji
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej na cele certyfikacji (w języku angielskim)
  • Sprawdzanie dokumentacji niezbędnej do certyfikacjipod względem spełnienia wymogów LEED (np. dotyczącej systemów w budynku, materiałów, itp.)
  • Raportowanie na potrzeby certyfikatu LEED

Kogo szukamy – wymagania:

  • Znajomość procesu certyfikacji budynku w systemie LEED
  • Doświadczenie w ramach projektów ubiegających się o certyfikację LEED
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki budownictwa „zielonego”
  • Znajomość procesu inwestycyjnego (w szczególności projektowego i wykonawczego)
  • Znajomość systemów w budynku, np. HVAC
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa programów – AutoCAD, pakiet Office

Kogo szukamy – mile widziane:

  • Doświadczenie na budowie
  • Obsługa programów – HAP , DesignBuilder
  • Znajomość zagadnienia „Audyt energetyczny”
  • Wiedza w zakresie zarządzania budynkiem

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w Warszawie
  • Szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z największymi firmami sektora budowlanego
  • Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach

Rekrutacja:

CV aby mogły być rozpatrywane i przechowywane przez nas powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.(Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

Prezentacja firmy

Go4Energy jest marką polskiej, niezależnej firmy badawczej i dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Architektura