Specjalista ds. cen transferowych

Skłodowscy Sp. z o.o.

Marki k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:
- sporządzanie dokumentacji cen transferowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
- przygotowanie analiz finansowych i kalkulacji dla potrzeb wymogów dot. cen transferowych
- tworzenie polityki cen transferowych;
- opracowywanie analiz porównawczych (benchmarking)

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe
- znajomość metod wyceny Spółek
- znajomość wytycznych OECD w sprawie cen transferowych
- umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
- znajomość zagadnień z zakresu analizy i obróbki danych oraz ich poprawnej interpretacji.
- znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych
Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację
- co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
- doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania

Prezentacja firmy

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 160 pracowników i obsługuje ponad 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne