Specjalista ds. celnych

Hays Poland

Okolice Wrocławia, dolnośląskie

Hays Poland

Okolice Wrocławia
NR REF.: 1122081

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. celnych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za optymalizację procesów od strony celnej.

Zakres obowiązków:
- obsługa zamówień w zakresie dokumentacji celnej (importowych i eksportowych)
- przygotowywanie świadectw pochodzenia towarów
- taryfikacja celna wyrobów
- współpraca z innymi działami, agencjami celnymi, oraz urzędami celnymi
- wsparcie klienta

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, Agencji Celnej lub Urzędzie Celnym
- dobra znajomość procedur celnych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
- biegła znajomość obsługi komputera (w tym obsłudze systemów klasy ERP)
- wysoka kultura osobista
- samodzielność, nastawienie na realizację zadań

Klient oferuje:
- pakiet benefitów
- bezpłatne kursy językowe
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- międzynarodowe środowisko pracy
- pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland