Specjalista ds. celnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. SDC/020/DST

Zadania:

  • Prawidłowe stosowanie procedur celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z Urzędem Celnym i agencjami celnymi
  • Przygotowywanie raportów dla Kierownika Działu Celnego
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych eksportów/importów
  • Utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi odbiorcami
  • Przygotowywanie deklaracji INTRASTAT
  • Nadzór nad składem celnym

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Stryków, Ozorków)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie z importem/eksportem towarów akcyzowych
  • Znajomość przepisów, procedur i dokumentacji celnej, doświadczenie w zakresie przygotowywania deklaracji celnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (zaawansowany Excel), mile widziana znajomość programu SAP
  • Dokładność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials